Від початку року в Трускавці проведені вісім профілактичних рейдів “Діти вулиць”, “Підліток”, “Урок”, “Вокзал”. Під час яких, одночасно, здійснено перевірку 25 закладів торгівлі.
Акція відбувається за участю представників служби у справах дітей, Трускавецького відділу поліції у Львівській області, фахівців із соціальної роботи ТМЦСССДМ, відділу освіти та спеціалістів відділу у справах сім”ї, молоді та спорту. Зазвичай рейди проходять по навколишніх вулицях залізничного та авто вокзалів, а також прилеглих до шкіл вулицях.
Метою рейдів є профілактика дитячої безпритульності та бездоглядності, правопорушень та злочинності; виявлення неповнолітніх осіб, які без поважних причин не відвідують школу.
Також слід зауважити, що часто при реалізації алкогольних та тютюнових виробів не звертають увагу на вік покупця. Тому нагадуємо, що відповідно до ст. 15-3 Закону України “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів”, забороняється продаж алкогольних та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років.