12 жовтня, в переддень свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Захисника України в Будинку учнівської творчостівідбулися міські командно-особисті змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнів шкіл міста, присвячені 75-річчю створення УПА.
Святково вбрані учасники змагань хвилювалися, здаючи рапорти про закінчення стрільби та готовність взяти участь в урочистостях, адже в залі були присутні їх батьки, друзі та гості: міський голова міста Трускавця Андрій Кульчинський, завідувач відділу сім’ї, молоді та спорту Роман Коваль, заступник гетьмана реєстрового козацтва Володимир Саратовський, учасник бойових дій в Афганістані, офіцер запасу Сергій Терлецький.
Запрошені гості вітали учасників змагань та зичили їм мужності та стійкості для захисту Незалежності Української держави, вітали присутніх також учні СЗШ№1 та НВК «СЗШ№2-гмназія» виконанням авторської поезії, присвяченої сьогоденній борні на Сході України. З короткою інформацією про цей святковий день виступив керівник гуртка «Історичне краєзнавство» Богдан Воронко. Закінчилася урочистість нагородженням кубками та медалями переможців змагань зі стрільби, якими стали
В командній першості:
І місце – команда «Стрілецького» гуртка Будинку творчості,
ІІ місце – команда СЗШ№1,
ІІІ місце – команда СЗШ№3
В особистій першості:
І місце – Саврун Дмитро, вихованець гуртка «Стрілецького»,
ІІ місце – Ярчук Владислав, учень НВК «СЗШ№2-гімназія», капітан команди,
ІІІ місце – Вальо Юрій, вихованець гуртка «Стрілецького».
Нагороду отримав і керівник гуртка Орест Лимич. За багаторічний вагомий внесок у підготовку учнів до лав Збройних Сил України, військово-патріотичне виховання гурток «Стрілецький» Будинку учнівської творчості м.Трускавця нагородили Подякою Львівської обласної державної адміністрації за підписом Голови обласної держадміністрації О.М.Синютки, а керівника гуртка Лимича О.П. Медаллю Богдана Хмельницького за представленням Громадської спілки «Українська народна сила».