Лев Грицак, генеральний директор санаторію «Карпати» презентував медійникам власну книгу «Дерева моєї долі». Прес-конференція відбулась у залі СПА-готелю «П”ятий океан». Разом із автором знайомив з повістю упорядник повісті Микола Гриценко. Підтримати та привітати автора з дебютом приїхав Сергій Євтушок Верховної Ради України, екс- мер міста Сарни.
«Я написав цю автобіографічну повість, щоб наші діти та внуки знали свої корені. Окрім позитивних історій, спогадів, у книзі вказую прізвища та імена людей, які негативно впливали на розвиток нашого суспільства та міста. Це був непростий вибір називати людей чи ні, але я його зробив», – зазначив Лев Грицак на презентіції.
Микола Гриценко відомий український поет – упорядник повісті, називає цю роботу – монологом свідка. За його словами, немає ціннішого факту ніжсвідчення очевидця, тому ця книга є правдивою та цінною особливо для Трускавця та його мешканців. І це не дивує, оскільким автор книги більшість свого життя прожив у цьому мальовничому місті-курорті, тож центральним лейтмотивом більшості історій став Трускавець й ті хто тут мешкає.
Книга складається з розділів, які автор символічно називає «Віть», всі вони переплітаються між собою в одне «дерево життя». Зміст повісті зрозумілий для кожного, адже це історія про життя людини. Разом з тим це історія чоловіка, відомої постаті у Трускавці,
де чимало місця відведено родині, друзям, та навіть недругам. Видання ілюстроване давніми історичними, та новими сучасними світлинами. Повість буде цікава й тим хто хоче знати більше про історію Трускавця. У книзі рясно використовуються вірші українських авторів, а також є й рядки відомої у Трускавці поетеси Стефанії Шумило.
Повість «Дерева моєї долі» вийшла ювілейним накладом 1100 примірників. Перші книги потраплять до усіх бібліотек Столиці. У Трускавці примірники можна буде знайти у міських бібліотеках. «Ця повість не для продажу, я із задоволенням подарую примірник тим хто захоче її прочитати», – каже Лев Ярославович.
Тож запрошуємо всіх до захопливого читання першої книги Лева Грицака «Дерева моєї долі».