До уваги представників бізнесу!

На Львівщині продовжує роботу регіональна платформа «Діалог влади та бізнесу», ініційована Президентом України Володимиром Зеленським. Основна мета – налагодити відкритий діалог між бізнесом та владою. Платформу створено для вирішення нагальних питань бізнесу, покращення економічного та інвестиційного клімату, сприяння створення нових підприємств, розширення виробництв та збільшення надходжень до місцевих бюджетів.

Інформуємо, що 19 червня 2025 року об 11:00 в рамках платформи відбудеться зустріч з бізнесом області, щодо проведення курсів з перекваліфікації кадрів, за участі представників Львівського обласного центру зайнятості та Фонду розвитку підприємництва, в онлайн-форматі на платформі Zoom.

Щоб взяти участь у нараді необхідно здійснити попередню реєстрацію за посиланням: https://forms.gle/qyajjdgzEL5xpBBu5, що триватиме до 15:00, 18 червня 2025 року. Посилання на зустріч буде надано після реєстрації, на вказані електронні пошти.