Будинок учнівської творчості – це один з двох позашкільних закладів Трускавецької громади, який складається з кількох десятків гуртків, котрі діють у місті та селах. Англійська та німецька мови, краєзнавство та паперопластика, військово-патріотичний та туристсько-краєзнавчий, шахи та вокал, хореографія та школа раннього розвитку, циркова студія та сценічна мова – всіх навіть не перелічити. І у кожному гуртку – заняття, спрямовані на розвиток певних нахилів, здібностей, зацікавленостей конкретної дитини. Щороку гуртки поповнюються новими учасниками, і це прекрасно.
Посвята у гуртківці-2024 відбулася в перший тиждень листопада при участі представників міської влади, духовенства, батьків, викладачів і самих дітей. Перед сцену виходили гуртківці з їхніми викладачами, а на сцені демонстрували свої таланти кращі з кращих вихованців БУТу.
Отець Петро Івасівка, декан трускавецький, поблагословив присутніх та дав духовні напучування. Зі словами привітань звернулися міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, секретар Трускавецької міської ради Наталія Пономаренко, головний спеціаліст з виховної роботи та позашкілля відділу освіти ТМР Іванна Іваніщева, директорка Будинку учнівської творчості Любов Гривняк.
Лунали пісні, демонструвалися циркові номери, хореографічні номери змінювали поезію чи сольні виступи, а все в сукупності творило хороший та натхненний захід, єднаючи присутніх в одну велику сім`ю під лозунгом творчості.
Діти самі обирають те, що їм до вподоби, записуються в гуртки і творять маленькі спільноти. Одні їздять з Олегом Осійчуком на велосипедах по навколишніх місцевостях, інші ходять туди пішки з Олександром Бляхарським чи Ольгою Діденко-Поповою, треті займаються шахами з Василем Петранівським чи Володимиром Винницьким, четверті стріляють з Олегом Лимичем, п’яті вчаться гарно співати з Роксоляною Мартинюк чи Оксаною Петришин. Так є у кожному гуртку, бо тут працюють дійсно фахові спеціалісти, люди, котрі люблять та знають своє діло.
І крок за кроком досягається вагомий результат. Діти стають впевненішими, вмілішими, практичнішими, досконалішими, осягаючи те, що їм точно не завадить у майбутньому, а напевно що дуже пригодиться.
Дійство посвяти в гуртківці тривало півтори години і стало хорошою нагодою для батьків, дітей, адміністрації закладу та міської влади переконатися в тому, що Будинок учнівської творчості – це добра перспектива для нашої громади, в яку варто інвестувати й надалі.
Фоторепортаж можна переглянути тут.