13 лютого відбулася робоча зустріч міського голови Трускавця Андрія Кульчинського та радника міського голови з питань міжнародної співпраці Руслана Пристая з командою DTCare, у складі якої були представники США, Польщі та України. Основна тема зустрічі – залучення курорту Трускавець як великого реабілітаційного та гуманітарного хабу до різних проєктів, у тому числі до проєкту «Компас Героя», метою якого є об`єднати всі можливі ресурси для ветеранів війни і надати їм сил, можливостей та ресурсів для переходу від військового життя до цивільного.
DTCare є громадською благодійною організацією, заснованою в 2019 році, яка прагне позитивно впливати на життя вразливих спільнот у всьому світі. Допомога Україні від DTCare передбачає транспортування медичних та гуманітарних вантажів з США в Україну, гранти на ремонти приватних житлових будинків, пошкоджених чи зруйнованих внаслідок воєнних дій, тренінги, арттерапію, ретрити для ветеранів та інше. Трускавець цікавить організацію як важливий гуманітарний хаб, де можна надавати допомогу як пораненим військовим, так і ветеранам війни та цивільним особам, постраждалим від війни.
Як зазначили генеральний та проєктний директори DTCare в Україні Кортні Робсон та Дмитро Терпило, організація вивчає пропозиції та можливості реабілітації ветеранів та розглядає Трускавець як одне з місць проведення ретритів з подальшим онлайн-супроводом, у тому числі для ветеранів з числа жителів нашої громади. Також їх цікавить навчання ветеранів, їхня кваліфікація та подальше працевлаштування, зокрема в будівельній сфері задля поствоєнної відбудови України.
Міська влада Трускавця зацікавлена в тому, щоб започаткувати співпрацю з DTCare у рамках програм підтримки наших Захисників (у тому числі демобілізованих ветеранів), які діють на території Трускавецької громади, зазначив міський голова Андрій Кульчинський.
Детальніше ознайомитися з діяльністю DTCare можна за посиланням www.dtcare.org, а з проєктом «Компас Героя» за посиланням https://drive.google.com/file/d/1j7Lll6cQtVGowl1FVNTFBbqI_oafd7KM/view?usp=sharing