Великдень — це час надії, світла та віри у відродження. Це родинне свято, коли кожному хочеться відчути тепло, турботу та затишок. Але для людей, які залишилися наодинці з віком, хворобами чи життєвими обставинами, особливо у святкові дні відчувається самотність і брак підтримки.
Саме тому напередодні Великодня міська влада подбала, аби кожен, навіть у найскромнішій оселі, мав можливість гідно зустріти Світле Воскресіння Христове.
Згідно з розпорядженням міського голови Андрія Кульчинського від 02.04.2025 р. № 129-р, управління праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради виплатило одноразову грошову допомогу 250 одиноким, малозабезпеченим громадянам похилого віку та людям з інвалідністю, які перебувають під опікою Трускавецького територіального центру соціального обслуговування (Директорка Олена Пилат).
Загальна сума допомоги склала 125 000 грн, кошти виділені з міського бюджету.
Нехай ці символічні знаки уваги зігріють серця і нагадають: громада не забуває про своїх людей, а в кожен дім нехай увійде радість, спокій та віра у краще майбутнє!
З Великоднем! Христос Воскрес!