В ці чудові весняні дні коли, по всій Україні проходять Шевченківські дні, в Трускавецькому територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено літературно – музично композицію «Ми чуємо тебе , Кобзарю, крізь століття».
Неможливо уявити український народ без імені Тараса Шевченка.
Хто він такий для нас – Тарас Шевченко? І світоч, і пророк, наш духовний батько, дорогий порадник, просто найближча людина. Вірші Шевченка покладені на музику, втілені у картинах.
Присутні мали змогу перегорнути деякі сторінки життя поета та декламували вірші з Шевченківського «Кобзаря». «Катерина» та «Сон», «Думка» та «Лілея», «Садок вишневий коло хати» у виконанні Юлії Білас – учениці 2-го класу ЗОШ №1, Людмили Палінської, Богдани Галик, Зої Медвідь переплітались з музичними творами «Думи, мої…», «Тарасова пісня», «По діброві вітер віє», «Бандуристе, орле сизий» у виконанні ансамблю «Золотий вік», та фольклорного ансамблю «Сусідки».
Трускавчанин, велотурист Сергій Бранець розповів про свою подорож до Канева на велосипедах і продемонстрував виставку світлин «Шевченковими стежками на велосипеді». Велично та урочисто звучали «Заповіт» та «Реве та стогне Дніпр широкий», яких весь зал доповнив своїми голосами стоячи.
На святі можна було оглянути виставку «Кобзарів» різних років видання від 1961 до 2006 років та «Кобзарі» які зібрала родина Анатолія та Зої Медвідь. А також було представлено портрет «Кобзаря», який було вишито в 1965 році Лідією Чижович.