У суботу, 29 березня, у Трускавці відбулася зустріч з письменником Русланом Горовим. Співорганізатором зустрічі виступив Народний дім м. Трускавця (директор Олег Чернявий).
Руслан Володимирович Горовий – український журналіст, автор відомого проєкту «Служба розшуку дітей», Заслужений журналіст України, режисер-документаліст, поет і музикант, письменник, автор збірок повістей та оповідань (видані у 2002, 2007, 2011, 2013—2020, 2022 і 2023), співзасновник видавництва «ТаТиШо».
У Трускавці він презентував своє творче надбання та знайшов вдячних поціновувачів своєї творчості.
Серед його найвідоміших книг: «Срав пес, перділи гуси», «Поіменник», «40, або Чому чуваки не святкують», «Скабки, або Тонкі гострі трісочки під шкірою», «Ми», «Конотоп і всі, всі, всі. Байки Руслана Горового», «Жили собі люди» та інші.
Зустріч у Трускавці з Русланом Горовим пройшла в рамках турне письменника Львівщиною.