У Трускавецькій лікарні оновили реабілітаційне відділення

Реабілітація, відновлення хворих після інсультів, важких станів, поранень, а також навчання життя наново після того, як побував на межі смерті – це невід`ємна частина сучасної медицини. Щоб лікарня могла надавати максимальний спектр послуг, у Трускавці подбали про наявність відділення реабілітації. Воно працює півтора року на базі КНП «Трускавецька міська лікарня», а у квітні завершилося його оновлення.

Сьогодні відділення реабілітації відвідав міський голова Трускавця Андрій Кульчинський. Його супроводжували заступник директора КНП «Трускавецька міська лікарня» Іван Герльовський та медичний персонал.

Наразі відділення може одночасно приймати 10 пацієнтів, які розміщуються у трьох палатах (3+3+4). Оновлені не лише палати, а й санвузол, два кабінети фізіотерапії, кабінет ерготерапевта, коридор. Та найголовніше – окрім ремонтів закуплено нове обладнання. Як каже Андрій Кульчинський, про таке колись невропатологи та інші фахівці могли лише мріяти. Зокрема, вражає реабілітаційна бігова доріжка (вартість за результатами тендеру 150 тис грн). А ще є гоніометр ЕТОРОО для вимірювання рухливості суглобів, гімнастична стінка Hop-Sport з турніком та брусами, фітболи, конструктори, еспандери та інше необхідне обладнання для ерготерапії (все разом за 91 тис грн). Проте й інші позиції – теж з найновіших, найсучасніших трендів в реабілітації.

Всі придбання здійснено за кошт міського бюджету та за спонсорські кошти.

З пацієнтами працюють лікарі-фахівці: реабілітологи, невропатологи, ерготерапевти. Дехто з пацієнтів немов вчиться життя наново, вчиться елементарних побутових речей, дрібної моторики пальців рук, адже перенесені травми чи хвороби дали важкі ускладнення. Головне – бути оптимістом та вірити, що недугу буде подолано, а життя повернеться до норми. Тож у відділенні реабілітації КНП «Трускавецька міська лікарня» роблять все для того, щоб так і сталося.

До речі, серед тих, хто зараз проходить реабілітацію – як цивільні, так і ветерани, котрі отримали важкі поранення на фронті. Інвалідні візки (коляски), на жаль, є невід`ємним атрибутом таких відділень, та й українських лікарень загалом. Але лікарі роблять все від них залежне, щоб віддячити Українським Героям за їхній подвиг, за захист та самопожертву.

Є можливість в майбутньому збільшити кількість місць у реабілітаційному відділенні за рахунок суміжних приміщень. Наразі там тривають ремонтні роботи.

Фоторепортаж можна переглянути тут.

Більше...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
acf-taxonomy
acf-post-type
news
announce
institution
session
deputy
mayor
economics
doc