Великодня підтримка для потребуючих Трускавецької громади

До Великодніх свят у Трускавецькій громаді відбулась акція «З добром до Великодня» від Трускавецького територіального центру соціального обслуговування під керівництвом директорки Олени Леонідівни Пилат.

Великдень – одне з найбільших християнських свят, яке символізує перемогу життя над смертю, добра над злом, любові над ненавистю, весняного тепла над зимовим холодом та надії українців на Перемогу.

У такі складні часи в Трускавецькій громаді не залишені без уваги ті, хто найбільше потребує підтримки. Колектив територіального центру соціального обслуговування особливо прагне створити відчуття свята для отримувачів соціальних послуг.

Напередодні Великодніх свят близько 400 малозабезпеченим пенсіонерам Трускавецької громади, які перебувають на обслуговуванні в територіальному центрі, було роздано та доставлено додому постільну білизну, паски та продуктові набори, придбані за кошти з міського бюджету.

Згідно з розпорядженням міського голови А. Кульчинського, одиноким малозабезпеченим громадянам міста було надано одноразову грошову допомогу.

Керівництво та колектив Трерцентру висловлює подяку керівникам установ, підприємцям і колективам, які долучились до акції «З добром до Великодня» за їхнє щире серце і милосердну допомогу для потребуючих: Трускавецькій міській раді (Андрій Кульчинський), ТзОВ «Міжнародна реабілітаційна клініка Козявкіна» (Наталія Козявкіна), ТзОВ готельний комплекс «Карпати» (Лев Грицак), санаторію «Аркада» (Микола Пирцус), санаторію «Шахтар» (Юрій Остапчук), ФОП Якубів Є.Ф., ФОП Олійник Д.С., ФОП Дарії Габчак, Павлишину Володимиру Васильовичу.

Добра справа, зроблена однією людиною на користь іншої, є гідною в очах Господніх і з часом обов’язково воздасться їй сторицею.

Нехай добро перемагає зло! Все буде Україна!

Більше...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
acf-taxonomy
acf-post-type
news
announce
institution
session
deputy
mayor
economics
doc