ВЕТЕРАНИ ТА ВДОВИ УПА, РЕАБІЛІТОВАНІ ЗА СТ.3 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО РЕАБІЛІТАЦІЮ ЖЕРТВ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ НА УКРАЇНІ» ТА ПОТЕРПІЛІ ВІД ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ ОТРИМАЮТЬ ГРОШОВУ ДОПОМОГУ ДО ДНЯ ГЕРОЇВ

Відповідно до розпорядження голови ЛОДА «458/0/5-18 від 14.05.2018 року, у рамках виконання Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2018 – 2020  роки, в травні цього рокуза рахунок коштів обласного бюджетуотримають адресну грошову допомогу ветерани Української Повстанської Армії, вдови (вдівці) політв’язнів і вдови (вдівці) ветеранів Української Повстанської Армії, реабілітовані за статтею 3 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» та потерпілі від політичних репресій

Розмір допомоги становить 1250грн на особу. Кількість отримувачів допомоги у м.Трускавці – 139 осіб.Загальна сума виплат становить 173 750 грн.

Допомога виплачуватиметься за місцем проживання/реєстрації одержувачів шляхом перерахування коштів банківським установам на особові рахунки або через державне підприємство поштового зв’язку.

Залишити відповідь

Більше...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
acf-taxonomy
acf-post-type
news
announce
institution
session
deputy
mayor
economics
doc