Проект рішення, який не набрав необхідної кількості голосів Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0750 га по вул. І.Мазепи,1-В Чебаненку О.І. та Михаць С.І.

     УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_________________________СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

Від ___ ____________20____ р.              № ____

        Про дозвіл на виготовлення експертної

    грошової оцінки земельної ділянки

    площею 0,0750 га  по вул. І.Мазепи,1-В

    Чебаненку О.І. та Михаць С.І.

             

            Розглянувши заяву Чебаненко Олександра Івановича та Михаць Сергія Ігоровича,  керуючись ст.ст.12,127,128  Земельного кодексу України, національним стандартом №2 «Оцінка нерухомого майна», затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України №1442 від 28.10.2004р, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

                                                                                                                        В  И  Р  I  Ш  И  Л  А :     

  1. Трускавецькій міській раді замовити роботи по проведенню експертної грошової оцінки для продажу земельної  ділянки, кадастровий номер земельної ділянки   4611500000:05:001:0008 вул. І. Мазепи, 1в,   площею 0,0750 га  для будівництва та  обслуговування інших будівель громадської забудови (обслуговування нежитлової будівлі (господарський блок)) (Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію прав та їх обтяжень від 10.11.2014 року), покупець – Чебаненко Олександр Іванович та Михаць Сергій Ігорович.
  1. Затвердити розмір авансового  внеску  в  рахунок  оплати ціни  земельної ділянки Чебаненко Олександру Івановичу та Михаць Сергію Ігоровичу за земельну ділянку  площею  0,0750 га по вул. І.Мазепи,1в,  розмір авансового внеску до 20% від нормативної  грошової оцінки землі.
  1. Доручити міському голові укласти договір  про оплату авансового  внеску   в рахунок оплати ціни  земельної  ділянки.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з  питань землекористування, містобудування та благоустрою.

 

 

                                                                                           Міський  голова                                                   А.Кульчинський    

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *