РІШЕННЯ № 1108 від 22 листопада 2018 року Про затвердження протоколу засідання комісії з вирішення земельних спорів

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

(СОРОК СЬОМА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

Від 22 листопада 2018 р.             № 1108

 

Про затвердження протоколу

засідання комісії з вирішення

земельних спорів

      

           Розглянувши протокол засідання комісії з вирішення земельних спорів №5 від  ­­­­02.11.2018р. з додатками, керуючись ст.ст. 158 -161  Земельного кодексу України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,    міська рада 

                                                                                                                             В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

         1.Затвердити протокол засідання комісії з вирішення земельних спорів №5 від 02.11.2018року згідно додатку.

         2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою ( Наконечний Ю.О.).

            

                                                                                            Міський голова                                                           А.Кульчинський

Додаток

                                                                                                                   до рішення міської ради

                                                                                                                   № 1108 від 22.11.2018р.

 

 

ПРОТОКОЛ №5

засідання комісії з вирішення земельних спорів

02.11.2018 рік                                             Зал засідань Трускавецької міської ради

 

Підстава: рішення сесії Трускавецької міської ради № 110 від 03.03.2016 року   «Про затвердження складу комісії з вирішення земельних спорів», заява ФОП Романюка Б.І. .

Комісія в складі: голова комісії – секретар міської ради Пономаренко Наталії Анатоліївна,

члени комісії: Плахтій Оксана Петрівна – начальник управління містобудування, архітектури та землекористування, Пуцило Уляна Михайлівна – головний спеціаліст міжрайонного управління у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі головного управління Держгеокадастру у Львівській області ,   Кісак Андрій Ігорович – депутат міської ради, Стародуб Анатолій Георгійович – депутат міської ради, Цехмейстер Руслан Констянтинович – депутат міської ради, Наконечний Юрій Осипович – депутат міської ради, Савченко Олена Григорівна – завідувач юридичним відділом міської ради, Герльовський І.І. – депутат міської ради.

 

Прибули на комісію запрошені:   ФОП Романюк Б.І. – виконавець землевпорядних робіт з виготовлення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки по Воробкевича.

На комісію не зявився: Степченков Роман Іванович –власник земельної ділянки з кадастровим номером 4611500000:02:014:0052. Про засідання комісії був повідомлений заказним листом від 26.10.2018 року.

Порядок денний:

розгляд заяви ФОП Романюка Богдана Івановича щодо погодження межі земельної ділянки, яка готується для продажу на земельних торгах по вул. Воробкевича –кадастровий номер номером 4611500000:02:014:0106 з власником сусідньої земельної ділянки з кадастровим номером 4611500000:02:014:0052 Степченковим Р.І.

Слухали:

Секретар комісії Плахтій О.П. оголосила , що на розгляд комісії поступила заява ФОП Романюка Богдана Івановича щодо погодження межі земельної ділянки, яка громаді міста в особі Трускавецької міської ради для продажу на земельних торгах по вул. Воробкевича –кадастровий номер номером 4611500000:02:014:0106 з власником сусідньої земельної ділянки з кадастровим номером 4611500000:02:014:0052 Степченковим Р.І.

            Членів комісії ознайомлено з матеріалами долученими до заяви   Романюком Б.І.

  • Акт прийомки передачі межових знаків на зберігання земельної ділянки що відводиться за будинком по вул.Воробкевича
  • План земельної ділянки ,що відводиться громаді міста Трускавця в особі Трускавецької міської ради для продажу на земельних торгах.
  • Копія Державного акту на право власності на земельну ділянку виданого Степченкову Р.І. на підставі рішення Трускавецької міської ради №71 від 19.06.2007р. площею 0,3669 га по вул. Воробкевича для будівництва Копія Акту встановлення та узгодження меж земельної ділянки Степченкову Р.І. по вул.. Воробкевича

Розглянувши подані матеріали комісією встановлено наступне:

Межа від точки «Б» до точки «В» згідно схеми прив’язки до об’єктів і контурів місцевості по земельній ділянці , що відводиться громаді міста Трускавця в особі Трускавецької міської ради проходить по межі земельної ділянки що перебуває у власності Степченкова Романа Івановича по вул.. Воробкевича згідно державного акту на право власності на земельну ділянку . Межа між цими двома ділянками не пороушена.

  • Земельний спір в частині погодження межі між земельною ділянкою площею 0,3669га по вул.Воробкевича, яка перебуває у власності Степченкова Р.І.. згідно державного акту на право власності на земельну ділянку на підставі рішення Трускавецької міської ради №71 від 19.06.2007р.по вул. Воробкевича для будівництва багатоквартирного житлового будинку та земельною ділянкою площею 0,0720га по вул. Ворбкевича , що відводиться громаді м. Трускавця в особі Трускавецької міської ради –    відсутній.

Голова комісії Пономаренко Н.А.   запропонувала:

– Враховуючи те, що земельний спір в частині погодження межі між земельною 0,3669га по вул.Воробкевича, яка перебуває у власності Степченкова Р.І.. згідно державного акту на право власності на земельну ділянку на підставі рішення Трускавецької міської ради №71 від 19.06.2007р.по вул. Воробкевича для будівництва багатоквартирного житлового будинку та земельною ділянкою площею 0,0720га по вул. Ворбкевича , що відводиться громаді м. Трускавця в особі Трускавецької міської ради відсутній , погодити межу   від точки «Б» до точки «В» згідно схеми прив’язки до об’єктів і контурів місцевості що додається до Акту прийомки передачі межових знаків на зберігання громаді м. Трускавець в особі Трускавецької міської ради для продажу на земельних торгах

За результатами розгляду , беручи до уваги пропозицію комісія ВИРІШИЛА :

  • 1. Земельний спір при погодженні межі   між земельною ділянкою   площею 0,3669га по вул.Воробкевича, яка перебуває у власності Степченкова Р.І.. згідно державного акту на право власності на земельну ділянку на підставі рішення Трускавецької міської ради №71 від 19.06.2007р.по вул. Воробкевича для будівництва багатоквартирного житлового будинку та земельною ділянкою площею 0,0720га по вул. Ворбкевича , що відводиться громаді м. Трускавця в особі Трускавецької міської ради –   відсутній.
  1. Погодити межу між земельними ділянками що перебуває у власності Степченкова Р.І. по вул. Воробкевича з кадастровим номером 4611500000:02:014:0052 та земельною ділянкою ,що відводиться громаді м.Трускавця в особі Трускавецької міської ради з кадастровим номером 4611500000:02:014:0106 в від точки «Б» до точки «В» згідно схеми прив’язки до об’єктів і контурів місцевості що додається до Акту прийомки передачі межових знаків на зберігання Трускавецькій міській раді. 

Голосували – «за» 9 чол. (одноголосно)

                       – «проти» 0 чол.

 

Голова комісії                                                                 Н.Пономаренко 

Секретар комісії                                                            О.Плахтій

 

 

                                                                                   Секретар міської ради                                           Н.Пономаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.