РІШЕННЯ № 1254 від 28 лютого 2019 року Про суб’єктів господарювання Російської Федерації та таких, що перебувають під прямим чи опосередкованим контролем фізичних чи юридичних осіб Російської Федерації, що прямо чи опосередковано здійснюють господарську д

УКРАЇНА
ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Львівської області
(ПЯТДЕСЯТ ПЕРША СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від 28 лютого 2019 року № 1254

Про суб’єктів господарювання Російської
Федерації та таких, що перебувають
під прямим чи опосередкованим контролем
фізичних чи юридичних осіб Російської
Федерації, що прямо чи опосередковано
здійснюють господарську діяльність
на території міста Трускавець

З метою посилення заходів національної безпеки та підвищення обороноздатності; враховуючи військову агресію Російської Федерації проти України; відповідно до Конституції України, Законів України, «Про зовнішньоекономічну діяльність», «Про міжнародне приватне право» та «Про місцеве самоврядування в Україні»; керуючись Постановою Верховної Ради України № 129-VIII від 27.01.2015 «Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором», міська рада

                                                                                                                           В И Р І Ш И Л А :

1. До відновлення територіальної цілісності та суверенітету України над всією її територією рекомендувати всім підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, фізичним особам – підприємцям, що здійснюють господарську діяльність на території міста Трускавець, повністю припинити будь-яку господарську діяльність і господарські взаємовідносини з юридичними особами Російської Федерації та з будь-якими юридичними особами, які перебувають під прямим чи опосередкованим контролем фізичних чи юридичних осіб Російської Федерації, що прямо чи опосередковано здійснюють господарську діяльність в місті Трускавець (далі – підприємства і особи РФ).
2. Враховуючи пункт 1 цього рішення Трускавецька міська рада, звертається:
2.1. До Кабінету Міністрів України, Державної фіскальної служби України, Антимонопольного комітету України та Державної служби статистики України з проханням сформувати і надати перелік підприємств і осіб РФ які здійснюють господарську діяльність на території м. Трускавець.
2.2. До Ради національної безпеки і оборони задля застосування/або розширення санкцій до підприємств і осіб РФ відповідно Закону України “Про санкції”.
2.3. Оприлюднити зазначений у частині 2 рішення перелік підприємств і осіб РФ на офіційному веб-сайті Трускавецької міської ради.
3. Рекомендувати підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, фізичним особам – підприємцям, що здійснюють господарську діяльність на території міста Трускавець, у місячний термін після ухвалення рішення закрити всі рахунки, припинити угоди та контракти з банківськими установами, фінансовими, страховими і лізинговими компаніями, що прямо чи опосередковано пов’язані з підприємствами і особами РФ.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва та комунальної власності і майна голова Остапчук Андрій Юрійович, та з питань депутатської діяльності, законності, етики, регламенту, місцевого самоврядування і ЗМІ голова Кенц-Березюк Іванна Михайлівна.

                                                                               Міський голова                                                                                            А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *