РІШЕННЯ № 1514 від 17 жовтня 2019 року Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул. Дрогобицькій,35 ТзОВ «Ріал Істейт»

                                     УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ШІСТДЕСЯТ ТРЕТЯ СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від   17 жовтня 2019 р.                   № 1514

Про затвердження   проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки зі зміною

цільового призначення по вул. Дрогобицькій,35

ТзОВ «Ріал Істейт»

           Розглянувши заяву ТзОВ «Ріал Істейт», проект  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки зі зміною цільового призначення, беручи до уваги містобудівну документацію «Детальний план території для зміни цільового призначення земельної ділянки з «розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства (обслуговування споруди автовокзалу)» на будівництво та обслуговування будівель торгівлі» на вул. Дрогобицька,35 в м. Трускавці», керуючись ст.ст. 12, 20, 123,186 Земельного кодексу України, ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

                                                                                                                   В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки   зі зміною цільового призначення (кадастровий номер – 4611500000:04:003:0010) площею  0,2574 га по вул. Дрогобицькій,35   Товариству з обмеженою відповідальністю «Ріал Істейт».  

1.1. Змінити  Товариству з обмеженою відповідальністю «Ріал Істейт» цільове призначення земельної ділянки (кадастровий  номер – 4611500000:04:003:0010), площею  0,2574 га по вул.Дрогобицькій,35 з  « розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства» категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення на «будівництво та обслуговування будівель торгівлі», категорія земель – землі житлової та громадської забудови, за рахунок земель, що перебувають у користуванні ТзОВ «Ріал Істейт».

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії                       Ю. Наконечний ).     

           

                                                                           Міський голова                                                                 А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *