РІШЕННЯ № 1518 від 17 жовтня 2019 року Про надання ПрАТ «Трускавецькурорт» земельної ділянки площею 0,7689га по вул. Помірецькій,51 у користування на умовах оренди

                                      УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ШІСТДЕСЯТ ТРЕТЯ СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від   17 жовтня 2019 р.                 № 1518

Про надання ПрАТ «Трускавецькурорт»

земельної ділянки площею 0,7689га

по   вул. Помірецькій,51

у користування на умовах оренди

 

          Розглянувши заяву ПрАТ «Трускавецькурорт», технічну документацію із  землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вул.Помірецька 51, ст.ст. 12, 123 Земельного кодексу України, ст.33 Закону України «Про оренду землі»,  п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

                                                                                                                    В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

  1. Надати Приватному Акціонерному Товариству «Трускавецькурорт» земельну ділянку площею 0, 7689 га на вул. Помірецькій,51 (кадастровий номер 4611500000:11:010:0035) у користування на умовах оренди, терміном на п’ять років, для  інших оздоровчих цілей 06.03 категорія земель – землі оздоровчого призначення, за рахунок земель, що перебували у користуванні на умовах оренди   в ПрАТ «Трускавецькурорт».
  2. ПрАТ «Трускавецькурорт» використовувати надану земельну ділянку за цiльовим призначенням; допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення, при наявності таких на земельній ділянці (організації, якi виконують ремонтнi роботи, зобов’язанi провести повне відновлення територiї); дотримуватися вимог Земельного кодексу України.
  3. ПрАТ «Трускавецькурорт» зареєструвати право користування земельною ділянкою в державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії                       Ю. Наконечний ).

           

                                                                                    Міський голова                                          А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *