Проект рішення, який не набрав необхідної кількості Про надання земельної ділянки площею 1,7208га на вул. Сагайдачного,2 у користування на умовах оренди ТзОВ « Терен – Дизайнсервіс»

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

(                                 СЕСІЯ   СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від                   2020   року                   №

м. Трускавець

 

Про надання земельної ділянки

площею 1,7208га на вул. Сагайдачного,2

у користування на умовах оренди

ТзОВ « Терен – Дизайнсервіс»

Розглянувши заяву ТзОВ «Терен – Дизайнсервіс», керуючись ст.ст. 12, 93,120, 123, Земельного кодексу України, Законом України “Про оренду землі”, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада 

                                                                                                                            В И Р I Ш И Л А: 

  1. Надати товариству з обмеженою відповідальністю «Терен -Дизайнсервіс » у користування на умовах оренди земельну ділянку (кадастровий номер 4611500000:04:003:0001) площею 1,7208 га на вул. Сагайдачного,2 для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з оюєктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури) категорія земель – землі житлової та громадської забудови, терміном на ____ р. за рахунок земель що перебували в постійному користуванні ТзОВ «Терен – Дизайнсервіс».
  2. ТзОВ «Терен – Дизайн сервіс» надану земельну ділянку   використовувати їх за цiльовим призначенням; допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення, при наявності таких на земельних ділянках (організації , якi виконують ремонтнi роботи, зобов’язанi провести повне відновлення територiї); дотримуватися вимог Земельного кодексу України.
  3. ТзОВ «Терен – Дизайнсервіс» зареєструвати право оренди в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (Наконечний Ю.О.).

  

                                                                                      Міський голова                                                       А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *