РІШЕННЯ № 88 Від 11 лютого 2016 року Про внесення змін до рішення Трускавецької міської ради № 788 від 30.01.2015року “Про затвердження розміру ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на те

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ШОСТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

                                                                                                                                                             

від 11 лютого 2016 року                     № 88
                                                                                                                                                      
Про внесення змін до рішення Трускавецької

міської ради № 788 від 30.01.2015року Про

затвердження розміру ставки акцизного податку

з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної

торгівлі підакцизних товарів на території м. Трускавця”

                                                                                    

Відповідно до Податкового Кодексу України, Закону України від 24.12.2015 року № 909-VIII”Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році”, Бюджетного кодексу України та керуючись п.24 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Внести зміни до Рішення Трускавецької міської ради від 30.01.2015 року № 788 “Про затвердження розміру ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території м. Трускавця”:

1.1.Пункт 1. викласти у наступній редакції:

         «Встановити з 01.01.2016 року ставку Акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну в розмірі 5 відсотків від вартості, а для пального в розмірі 0,042 євро за кожний літр реалізованого (відпущеного) товару».

2. Пункт 2. доповнити підпунктом 2.1:

       «Особи, які здійснюватимуть реалізацію пального, підлягають обов’язковій реєстрації як платники податку контролюючими органами за місцезнаходженням юридичних осіб, місцем проживання фізичних осіб – підприємців до початку здійснення реалізації пального.

Реєстрація платника податку здійснюється на підставі подання особою не пізніше ніж за три робочі дні до початку здійснення реалізації пального заяви, форма якої затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики.

Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику, веде реєстр платників акцизного податку з реалізації пального, в якому міститься інформація про осіб, зареєстрованих платниками акцизного податку.»

3.     Пункт 4. викласти у такій редакції:

         «Базою оподаткування є вартість (з податком на додану вартість та без урахування акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів) підакцизних товарів, що реалізовані  відповідно до підпункту 213.1.9 пункту 213.1статті 213 Податкового кодексу України».

4.      У пункті 5. слова «нафтопродукти, скраплений газ, речовини, що використовуються як компоненти моторних палив, паливо моторне альтернативне» замінити словом «пальне».

5.      Пункт 6. викласти у наступній редакції:

         «Датою виникнення податкових зобов’язань щодо реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів є дата здійснення розрахункової операції відповідно до Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”, для безготівкових розрахунків – дата оформлення розрахункового документа на суму проведеної операції, який підтверджує факт продажу, відвантаження, фізичного відпуску товару, а у разі реалізації товарів фізичними особами – підприємцями, які сплачують єдиний податок, – дата надходження оплати за проданий товар.

Датою виникнення податкових зобов’язань щодо операцій, визначених у підпункті 213.1.12 пункту 213.1 статті 213 Податкового Кодексу, є дата реалізації таких обсягів пального».

6.      Не передбачені рішенням від 30.01.2015 року №788 “Про затвердження розміру ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території м. Трускавця” (зі змінами) норми застосовуються в контексті Податкового кодексу України.

7.      Дане рішення вступає в дію з 1 січня 2016 року.

8.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва та комунальної власності і майна (Карпин О.)

 

           Міський   голова                                                 А. Кульчинський

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *