Рішення виконавчого комітету № 290 від 29.09.2016р. “Про продовження дозволу Мойсеєву С.В. на розміщення зовнішньої реклами у м.Трускавець”

                                                                                                                  

                           УКРАЇНА                              

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  29  вересня  2016  року           №  290
Про продовження дозволу Мойсеєву С.В.
на розміщення зовнішньої
реклами у м.Трускавець

        Розглянувши заяви суб’єктів підприємницької діяльності, керуючись Законами України  «Про рекламу», «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до «Правил розміщення МАФ – зовнішньої ре­клами у м.Трускавець», затверджених рішенням виконавчого комітету №158 від 21.04.2011 року, виконавчий комітет міської ради

В   И   Р   І   Ш   И   В   :

1. Продовжити дозвіл№ 1114 виданий рішенням виконавчого комітету № 74 від 27.03.2014р. ФОП  Мойсеєву Сергію Вікторовичу на розміщення МАФ – зовнішньої реклами у м.Трускавець за адресою: вул.С.Бандери (навпроти гот.Парк), рекламоносія (сіті-лайт 1 шт.) розміром 1.8м*1.2м, терміном до прийняття в новій редакції положення про рекламу в м.Трускавець.

2. Продовжити дозвіл № 1115 виданий рішенням виконавчого комітету № 74 від 27.03.2014р. ФОП  Мойсеєву Сергію Вікторовичу на розміщення МАФ – зовнішньої реклами у м.Трускавець за адресою: вул.С.Бандери (навпроти гот.Парк), рекламоносія (сіті-лайт 1 шт.) розміром 1.8м*1.2м, терміном до прийняття в новій редакції положення про рекламу в м. Трускавець.

3. Продовжити  дозвіл № 1128 виданий рішенням виконавчого комітету № 128 від 19.06.2014р. ФОП Мойсеєву Сергію Вікторовичу на розміщення МАФ – зовнішньої реклами у м.Трускавець за адресою: вул.Стебницька (біля БУТ), рекламоносія (сіті-лайт 1 шт.) розміром 1.8м*1.2м, терміном до прийняття в новій редакції положення про рекламу в м.Трускавець.

4. ФОП Мойсеєву Сергію Вікторовичу привести рекламні конструкції у відповідність до “Правил розміщення МАФ – зовнішньої реклами у м.Трускавець” та “Правил благоустрою м.Трускавець” оновити їх зовнішній вигляд у термін до 1 місяця з дати прийняття цього рішення.

5. Контроль за  виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови (О.Ткаченка).

Міський голова                                                  А.Кульчинський

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.