Рішення виконавчого комітету № 293 від 29.09.2016р. “Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг та внесення змін до рішення виконкому № 147 “Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послу

 

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  29 вересня 2016 року           293
 
Про затвердження інформаційних та
технологічних карток адміністративних
послуг та внесення змін до рішення
виконкому № 147 Про затвердження
інформаційних та технологічних карток
адміністративних послуг” від 31.05.2016р. 
та рішення виконкому № 253 “Про затвердження
регламенту ЦНАП, інформаційних та технологічних
карток адміністративних послуг” від 25.12.2013р

            Відповідно до Законів України статті 8  “Про адміністративні послуги”, Закону України від 26 листопада 2015 р. № 835-VIII «Про внесення змін до Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців” та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», Закону України від 26 листопада 2015 р. № 834-VIII «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг», Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», розпорядження Кабінету Міністрів України № 523-р від 16.05.2014р. «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг», розпорядження Кабінету Міністрів України №1395-р від 25 грудня 2015 року. «Деякі питання надання адміністративних послуг у сферах державної реєстрації речових прав нанерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб,фізичних осіб — підприємців та громадських формувань», керуючись статтею 27 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання рішення Трускавецької міської ради № 573 від 24 жовтня 2013 року «Про утворення Центру надання адміністративних послуг”, виконавчий комітет

В И Р І Ш И В : 

1. Внести зміни в рішення виконавчого комітету Трускавецької міської ради  від 31.05.2016 № 147 “Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг”, а саме:

1.1. замінивши назву додатка 7 «Інформаційна картка адміністративної послуги надання витягу чи виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» на назву «Інформаційна картка адміністративної послуги надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», відповідно, виклавши її у новій редакції.

1.2. замінивши  назву додатка 8 «Технологічна картка надання адміністративної послуги: надання витягу чи виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» на назву «Технологічна картка надання адміністративної послуги: надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» відповідно, виклавши її у новій редакції.

2. Доповнити рішення виконавчого комітету Трускавецької міської ради  від 25.12.2013р. №253 “Про затвердження регламенту ЦНАП, інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг” додатками 9, 10 та 11, 12.

2.1. Затвердити інформаційні картки адміністративних послуг в кількості 6 од., які надаються через ЦНАП, згідно з додатками  9, 11.

2.2. Затвердити технологічні картки адміністративних послуг в кількості 6 од., які надаються через ЦНАП, згідно з додатками  10, 12.

3. Затвердити інформаційні картки адміністративних послуг в кількості 11 од., які надаються безпосередньо суб’єктом надання адміністративних послуг, згідно з додатками 1, 3.

4. Затвердити технологічні картки адміністративних послуг в кількості 11 од., які надаються безпосередньо суб’єктом надання адміністративних послуг, згідно з додатками 2, 4.

5. Відділу  інформаційної політики та зв’язків з громадськістю забезпечити оприлюднення даного рішення  на офіційному сайті Трускавецької міської ради.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючу справами виконкому Петранич О.М.

                    

                       Міський голова                                                               А.Кульчинський

            Додаток – картки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.