Рішення виконавчого комітету № 11 від 26.02.2019р. “Про надання дозволу на знесення непридатних для проживання житлових будинків № 77 та № 79 по вул.Бандери”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

Від 26 лютого   2019 року             № 11

Про надання дозволу на знесення
непридатних для проживання житлових
будинків № 77 та № 79 по вул.Бандери

            Керуючись  Законом  України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Положенням про порядок обстеження стану житлових будинків з метою встановлення їх відповідності санітарним і технічним вимогам та визнання житлових будинків і житлових приміщень не придатними для проживання, затвердженим  Постановою Ради Міністрів УРСР № 189 від 26.04.1984р., відповідно до ст.7 Житлового Кодексу Української РСР, розглянувши заяву Медичного реабілітаційного центру МВС України «Перлина Прикарпаття» про знесення аварійних, непридатних для проживання житлових будинків № 77 та № 79 по вул.Бандери у м.Трускавці, враховуючи подані документи, виконавчий комітет Трускавецької міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Погодити Медичному реабілітаційному центру МВС України «Перлина Прикарпаття» знесення аварійних, непридатних для проживання житлових будинків № 77 та № 79 по вул.Бандери у м.Трускавці, що належить йому на праві приватної власності. Виключити будинки № 77 та № 79 з переліку житлових будинків.
  2. Медичному реабілітаційному центру МВС України «Перлина Прикарпаття» звернутись з заявою до державного реєстратора речових прав на нерухоме майно про припинення права власності в зв’язку з знищенням об’єктів нерухомого майна зазначених в п.1 рішення у встановленому чинним законодавством порядку.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови п.О.Балицького.

                 Міський голова                                                                     А. Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *