Рішення виконавчого комітету № 127 від 25.07.2019р. “Про затвердження технологічних та інформаційних карток адміністративних послуг, які надаються відділом містобудування і архітектури управління містобудування архітектури та землекористування Трускавецьк

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 25 липня 2019 року             № 127

Про затвердження технологічних та
інформаційних карток адміністративних
послуг, які надаються відділом
містобудування і архітектури управління
містобудування архітектури та
землекористування Трускавецької міської ради

          Керуючись ст.40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.8 Закону України “Про адміністративні послуги”, Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, постанови Кабінету Міністрів України від 30 січня 2013 року № 44 “Про затвердження вимог до підготовки технологічної картки адміністративної послуги”, Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 31 травня 2017 року № 135, постановою Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року № 367 “Про затвердження Порядку ведення реєстру містобудівних умов та обмежень”, “Тимчасовий порядок реалізації експериментального проекту з присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна”, виконавчий комітет Трускавецької міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити технологічну та інформаційну картки адміністративної послуги відділу містобудування і архітектури управління містобудування архітектури та земле-користування Трускавецької міської ради для присвоєння та зміни адреси об’єкта будівництва згідно з додатками 1, 2.
  2. Затвердити технологічну та інформаційну картки адміністративної послуг відділу містобудування і архітектури управління містобудування архітектури та землекористування для зміни адреси об’єкта нерухомого майна згідно з додатками 3,4.
  3. Визнати такими, що втратили чинність. п.19, 20, 21 у додатках інформаційні картки ЦНАП та п.21, 22, 23 у додатках технологічні картки ЦНАП рішення виконавчого комітету Трускавецької міської ради від 06 травня 2016 року № 126 “Про затвердження технологічних та інформаційних карток адміністративних послуг”.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького.                  

Міський голова                                                                                 А.Кульчинський

          Додатки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *