Тризуб

Україна
Трускавецька міська рада
Львівської області
Виконавчий комітет

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул. Данилишиних,12 Пенц М.П.

                                         УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_________________________СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від ___ ____________2019 року             № ____

Про надання дозволу  на виготовлення проекту

землеустрою щодо відведенняземельної ділянки зі

зміною цільового призначення по вул. Данилишиних,12 Пенц М.П.

Розглянувши заяву Пенц Марії Петрівни, беручи до уваги рішення Виконав-чого комітету Трускавецької міської ради №87 від 17.04.1997 року, Державний акт на право постійного користування землею серія ЛВ №00000045 від 20.06.1997року,   керуючись ст.ст.12,118,121 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.34 ст.26 Закону України ” Про місцеве самоврядування в Україні “, міська рада

                                                                                                                     В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

       1.Дати дозвіл  Пенц Марії Петрівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення орієнтовною площею 0,0914 га по вул. Данилишиних,12, з «  ведення особистого підсобного господарства» на «для ведення садівництва», з подальшим наданням у власність, за рахунок земель площею 0,0360 га, що перебувають в постійному користуванні Пенц М.П. на підставі Державного акту серія ЛВ №00000045 від 20.06.1997 року, площею 0,0443 га, що залишені в тимчасовому користуванні будинковолодіння по вул. Данилишиних,12, згідно рішення Виконавчого комітету Трускавецької міської ради №87 від 17.04.1997 року.

     2.Пенц М.П. звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення документації із землеустрою, у відповідності до вимог земельного законодав-ства.     

            3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (Наконечний Ю.О.).

  

 

                                                                                       Міський голова                                                        А.Кульчинський

Більше...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
acf-taxonomy
acf-post-type
news
announce
institution
session
deputy
mayor
economics
doc