Тризуб

Україна
Трускавецька міська рада
Львівської області
Виконавчий комітет

Про визначення комунального підприємства “ПАРК КУРОРТНИЙ” для відбування порушниками адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від     грудень 2020 року             №                                  

Про визначення комунального підприємства
“ПАРК КУРОРТНИЙ”для відбування
порушниками адміністративного стягнення
у вигляді суспільно корисних робіт  

            Відповідно до ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України “Про внесення змін до деяких актів України щодо посилення захисту права дитини на належне тримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості за сплати аліментів”, ст.24, ст, 31-1 та ст. 325-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, беручи до уваги лист Дрогобицького міськрайонного відділу філії державної установи “ЦЕНТРУ ПРОБАЦІЇ” у Львівській області Міністерства юстиції України від 09 грудня 2020 року № 3536/д/5/36-20 , виконавчий комітет Трускавецької міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Визначити Комунальне підприємство “ПАРК КУРОРТНИЙ” для відбування адміністративного стягнення у вигляді оплачуваних суспільно – корисних робіт.
  2. Затвердити види суспільно корисних робіт: прибирання вулиць, парків, скверів, інших територій, роботи з благоустрою населених пунктів, вантажно-розвантажувальні роботи, роботи по впорядкуванню лісів та інші роботи що не потребують спеціальної підготовки.
  3. Зобов’язати Комунальне підприємство “ПАРК КУРОРТНИЙ” (Веретка Н.В.):
3.1. Погодити з Дрогобицьким міськрайонним відділом з питань пробації перелік об’єктів, на яких порушники виконуватимуть суспільно корисні роботи та види таких робіт.
3.2. Здійснювати контроль за виконанням порушниками призначених їм робіт;
3.3. Своєчасно повідомляти Дрогобицький міськрайонним відділ з питань пробації про ухилення порушників від виконання суспільно корисних робіт;
3.4. Вести облік та інформувати Дрогобицький міськрайонний відділ з питань пробації про кількість відпрацьованих порушниками годин;
3.5. Нараховуючи плату порушникам за виконання суспільно-корисних робіт та перераховувати її на відповідний рахунок Дрогобицького міськрайонного відділу філії державної установи “ЦЕНТРУ ПРОБАЦІЇ” у Львівській для подальшого погашення заборгованості зі сплати аліментів.
  1. Вважати недійсним рішення виконавчого комітету Трускавецької міської ради №195 від 19.11.2019 року.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючу справами виконкому О.Петранич.

           Міський голова                                                                              А.КУЛЬЧИНСЬКИЙ