Тризуб

Україна
Трускавецька міська рада
Львівської області
Виконавчий комітет

Про надання дозволу на проведення благоустрою по вул.Дрогобицька,35

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА  МІСЬКА  РАДА

Львівської  області

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  __ _______ 2021 року         №  ________

                 

Про надання дозволу на проведення

благоустрою по вул.Дрогобицька,35

           

Розглянувши звернення ТзОВ “Фаворит-Дизайн” №33 від 02.09.2021р., керуючись ч.а п.7 ст.30  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, п.4.1розд..IV Правил благоустрою м.Трускавця затверджених рішенням Трускавецької міської ради  № 634 від 30.01.2014р.,  виконком міської ради

                                                                                                                               В  И  Р  І  Ш  И  В :

  1. Надати дозвіл на проведення благоустрою, прибирання і належного утримання прилеглої території до орендованої земельної ділянки для влаштування відкритої автостоянки по вул.Дрогобицька,35 ТзОВ “Фаворит-Дизайн”, згідно проекту благоустрою, що додається.
  2. Зобов’язати ТзОВ “Фаворит-Дизайн” провести роботи по благоустрою прилеглої  території у відповідності до погодженого плану благоустрою.
  3. У відповідності до Правил благоустрою, затверджених рішенням Трускавецької міської ради №634 від 30.01.2014р., попередити, що утримувач несе відповідальність за невиконання заходів з благоустрою, озеленення і прибирання  території у відповідності до Закону.
  4. Порядок здійснення благоустрою, озеленення та утримання території здійснювати у відповідності  пп.10. п.7.4 розд.VII затверджених Трускавецькою міською радою “Правил благоустрою”.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови   О.Балицького.

                                                                                          Міський голова                                                               Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ