УКРАЇНА
ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Львівської області
В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т
Р І Ш Е Н Н Я
Від 27 липня 2017 року № 151 |
Про затвердження Порядку забезпечення
санаторно-курортними путівками громадян
пільгових категорій за рахунок коштів,
передбачених в міському бюджеті на 2017 рік
Відповідно до Програми соціальної підтримки окремих категорій мешканців м.Трускавця на 2016-2017рр, керуючись ст..34, ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради
В И Р І Ш И В :
- Затвердити Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками громадян пільгових категорій за рахунок коштів, передбачених в міському бюджеті на 2017 рік (далі – Порядок), згідно з додатком.
- Управлінню праці та соціального захисту населення (В.Ільницька) забезпечити виконання Порядку.
- Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря ради Н.Пономаренко.
Міський голова А. Кульчинський
Додаток
до рішення виконавчого комітету
№ 151 від 27.07.2017 р.
Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками
громадян пільгових категорій
за рахунок коштів, передбачених в міському бюджеті на 2017 рік
Цей Порядок визначає механізм забезпечення управлінням праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради санаторно-курортними путівками (далі – путівками) до санаторно-курортних закладів громадян пільгових категорій за рахунок коштів, передбачених в міському бюджеті на виконання Програми соціальної підтримки окремих категорій мешканців м.Трускавця на 2016-2017рр
Управління праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради забезпечує за рахунок коштів міського бюджету безплатними путівками до санаторно-курортних закладів громадян пільгових категорій (далі – осіб) з числа:
– інвалідів усіх категорій;
– учасників бойових дій АТО;
– громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
3. Для одержання путівки особи повинні перебувати на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради за зареєстрованим місцем проживання, а такі, що переселилися з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції, – за фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції.
4. Путівки видаються особам, зазначеним у пункті 2 цього Порядку, відповідно до медичних рекомендацій з урахуванням пільг, передбачених законодавством для конкретної категорії осіб. Для одержання путівки подається заява та медична довідка закладу охорони здоров’я за формою N 070/о.
5. Особи, зазначені у пункті 2 цього Порядку, забезпечуються за рахунок коштів міського бюджету, путівками строком на 18 днів.
6. Поділ путівки та передача її іншій особі забороняється.
7. Забезпечення путівками осіб, зазначених у пункті 2 цього Порядку, здійснюється в межах коштів, передбачених на зазначену мету в міському бюджеті на поточний рік, згідно з договорами, укладеними управлінням праці та соціального захисту населення з особами та санаторно-курортними закладами.
8 Компенсація за доплату, пов’язану з поліпшенням умов проживання в санаторії, та за продовження строку лікування не здійснюється.
9. Забезпечення путівками осіб, зазначених у пункті 2 цього Порядку, здійснюється шляхом відшкодування вартості путівки санаторно курортним закладам.Зазначене відшкодування здійснюється управлінням праці та соціального захисту населення шляхом безготівкового перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги відповідно до укладених договорів щодо забезпечення путівкою шляхом відшкодування її вартості (далі – договір) та актів наданих послуг.
Перелік базових послуг, що надаються особам відповідно до медичних рекомендацій і входять до вартості путівки, затверджується Мінсоцполітики. За бажанням осіб їм можуть надаватися додаткові послуги за умови оплати санаторно-курортному закладу вартості наданих послуг за рахунок власних коштів чи інших джерел, не заборонених законодавством.
- З метою забезпечення осіб путівками санаторно-курортний заклад подає до управління праці та соціального захисту населення:
- – підтвердження про наявність у нього ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики та присвоєння вищої або першої акредитаційної категорії;
- – гарантійний лист про згоду на лікування за відповідним профілем осіб (із зазначенням дати заїзду щодо кожної особи) та про готовність до укладення угоди;
- – інформацію про умови проживання та харчування;
- – перелік процедур, що можуть надаватись особі за період санаторно-курортного лікування відповідно до медичних рекомендацій;
- – інформацію про вартість путівки.
Управління праці та соціального захисту населення ознайомлює з поданою інформацією осіб, які у десятиденний строк повідомляють управлінню праці та соціального захисту населення про згоду на отримання путівки або відмову від неї.
У разі отримання від санаторно-курортного закладу, обраного особою, відмови у її прийнятті на санаторно-курортне лікування управління праці та соціального захисту населення інформує про це особу та пропонує їй обрати інший заклад.
- Управління праці та соціального захисту населення, санаторно-курортний заклад та особи укладають договір у трьох примірниках (один – для управління праці та соціального захисту населення, другий – для санаторно-курортного закладу, третій – для особи).
Усі примірники договору, підписані керівником управління праці та соціального захисту населення та особою і скріплені печаткою, передаються особі для подальшої передачі санаторно-курортному закладу.
Після прибуття зазначеної особи до відповідного санаторно-курортного закладу керівник такого закладу підписує і скріплює печаткою (за наявності) всі примірники договору, після чого заклад надсилає один примірник договору поштовим відправленням до управління праці та соціального захисту населення, другий – передає особі, а третій – залишає на зберіганні у закладі.
- Особи після закінчення санаторно-курортного лікування подають управлінню праці та соціального захисту населення зворотний талон від путівки або інший документ, що підтверджує проходження лікування в санаторно-курортному закладі за профілем захворювання, за яким їм видано довідку для отримання путівки на санаторно-курортне лікування, із зазначенням прізвища, імені, по батькові та строку перебування, завірений підписом керівника та скріплений печаткою (за наявності) такого закладу.
- Санаторно-курортний заклад після надання особі послуг санаторно-курортного лікування подає управлінню праці та соціального захисту населення акт наданих послуг та документ щодо проведення розрахунків за результатами надання зазначених послуг за відповідний звітний період згідно з умовами договору.
У разі дострокового вибуття особи із санаторно-курортного закладу управління праці та соціального захисту населення здійснює відшкодування вартості використаної частини путівки (використаних ліжко-днів).
Вартість невикористаної частини путівки (невикористаних ліжко-днів) санаторно-курортному закладу не відшкодовується.
Відповідальність за недостовірність інформації про кількість невикористаних ліжко-днів несе санаторно-курортний заклад відповідно до закону.
Останнім днем періоду перебування осіб у санаторно-курортних закладах є 15 грудня поточного бюджетного року (включно), що є датою виїзду із закладу.
Головним розпорядником бюджетних коштів є управління праці та соціального захисту населення.
Бюджетні кошти спрямовуються управлінням праці та соціального захисту населення на відшкодування санаторно-курортним закладам вартості путівки для осіб, зазначених у пункті 2 цього Порядку; Ведення бухгалтерського обліку, відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов’язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов’язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.
Відповідальність за цільове використання бюджетних коштів, складення і подання фінансової та бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.
Керуюча справами О.Петранич