УКРАЇНА
ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Львівської області
В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т
Р І Ш Е Н Н Я
Від 03 квітня 2023 року № 458
Про розроблення детального плану
території земельної ділянки по
вул.С.Бандери в м.Трускавець
Керуючись статтями 10, 19, 21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, статтями 12, 17 Закону України “Про основи містобудування”, статті 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», ДБН Б.1.1-4:2012 “Склад та зміст детального плану території” та розглянувши звернення ТзОВ «Лемар-Євросервіс» та ТзОВ «Нові технології девелопмент» від 09.03.2023р., виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:
1. Дозволити розроблення “Містобудівної документації”, а саме детального плану території забудови земельних ділянок (кадастрові номери 4611500000:09:002:0034 та 4611500000:09:002:0036) для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури по вул.С.Бандери в м.Трускавець.
2. Замовником детального плану території визначити Трускавецьку міську раду.
3. Землекористувачам ТзОВ «Лемар-Євросервіс» та ТзОВ «Нові технології девелопмент» забезпечити фінансування проведення робіт з розробки детального плану та оприлюднення в місцевому друкованому засобі масової інформації повідомлення про проведення процедури громадських слухань проекту детального плану території.
4. Управлінню містобудування, архітектури та землекористування (О.Плахтій) забезпечити виконання:
4.1. оприлюднення цього рішення і проекту детального плану території на офіційному сайті Трускавецької міської ради, а також вільний доступ до такої інформації громадськості;
4.2. реєстрацію, розгляд і врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території;
4.3. проведення громадських слухань щодо проекту детального плану території;
4.4. після проведення процедури громадських слухань детальний план території подати на затвердження Трускавецькою міською радою.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького.
Міський голова Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ