Рішення виконавчого комітету № 342 від 24.11.2016р. “Про затвердження розподілу обов’язків між міським головою, заступниками міського голови, секретарем ради та керуючою справами”

  УКРАЇНА ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА Львівської області В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т Р ...

Рішення виконавчого комітету № 340 від 24.11.2016р. “Про створення комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих та інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь в АТО про виплату грошової компенсації за належні їм для отримання жи

  УКРАЇНА ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА Львівської області В И К О Н А В Ч И Й     К О М І Т Е Т Р...

Рішення виконавчого комітету № 339 від 24.11.2016р. “Про затвердження коефіцієнту співвідношення кількості безплатно перевезених пасажирів до пасажирів, що оплачують проїзд на міському маршруті загального користування № 3”

УКРАЇНА ТРУСКАВЕЦЬКА  МІСЬКА  РАДА Львівської  області В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т Р  І ...

Рішення виконавчого комітету № 338 від 24.11.2016р. “Про затвердження коефіцієнту співвідношення кількості безплатно перевезених пасажирів до пасажирів, що оплачують проїзд на міському маршруті загального користування № 2”

УКРАЇНА ТРУСКАВЕЦЬКА  МІСЬКА  РАДА Львівської  області В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т Р  І ...

Рішення виконавчого комітету № 335 від 24.11.2016р. “Про присвоєння адреси реконструйованим об’єктам нерухомого майна (квартирам) у багатосекційному житловому будинку (перша–черга), по вул.Стуса у м.Трускавці”

УКРАЇНА ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА Львівської області В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т Р  І ...

Перейти до вмісту