УКРАЇНА
ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Львівської області
М І С Ь К И Й Г О Л О В А
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
Від 22 серпня 2019 р. № 351-р |
Про організацію виїзної торгівлі до святкування Дня Незалежності України 23-24 серпня 2019 року в м. Трускавці |
З метою забезпечення належного проведення святкування Дня Незалежності України для місцевих жителів та гостей міста, керуючись п.8, ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи звернення суб’єктів підприємництва, на час святкування Дня Незалежності України 23-24 серпня 2019 року:
- Надати дозвіл ФОП Кравчук О.Т. (корчма «Вавілон») на проведення діяльності громадського харчування в партерній частині парку відповідно до схеми розміщення (додаток 1, т 4, 5)
- Надати дозвіл для торгівлі в партерній частині парку відповідно до схеми розміщення:
– ФОП Федевичу Л.М. – сувенірною продукцією (додаток 1, т.3);
– ФОП Прихідько В.О. – повітряними кульками та сувенірною продукцією по бульвару Торосевича.
- Суб’єктам підприємництва, задіяним у святкуванні Дня Незалежності України, до початку здійснення діяльності заключити угоду з КП «Парк курортний» на послуги прибирання території.
- Встановити режим роботи виїзної святкової торгівлі 23-24 серпня 2019 р. з 9.00 год. до 23.00 год. Реалізацію алкогольних напоїв припинити о 22 год.00 хв.
- Учасникам виїзної торгівлі необхідно дотримуватись Правил роботи дрібно-роздрібної торговельної мережі, затверджених Наказом Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України № 369 від 08.07.1996р., санітарно-гігієнічних норм, встановлених звукових норм, правил пожежної безпеки а також правил благоустрою м. Трускавця, затверджених рішенням ТМР від 30.01. 2014 р. № 634.
- На робочому місці підприємців встановити табличку із зазначенням назви фізичної особи-підприємця та розмістити туристичний логотип міста Трускавця.
- 7. Начальнику Трускавецького в-ня Дрогобицького в-лу ГУ Нац. поліції у Львівської обл. (М.Гук) під час святкування Дня міста забезпечити безпеку та громадський порядок у м. Трускавці.
- Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови О.Ткаченка.
Міський голова А. Кульчинський