Тризуб

Україна
Трускавецька міська рада
Львівської області
Міський голова
Розпорядження

402-р. Від 05.11.2021 “Про проведення вацинації в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг)”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

М І С Ь К И Й   Г О Л О В А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від  05.11.2021р.                                                                 402

Про проведення вацинації

в територіальному центрі

соціального обслуговування

(надання соціальних послуг)

               Відповідно до статті 75 Кодексу цивільного захисту України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року №338 «Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації» , а також з метою посилення проведення заходів з вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID – 19 спричиненої корона вірусом SARS-CoV- 2

1.Головному лікарю Трускавецької міської лікарні (п. І.Стасику) сворити мобільну групу для  проведення  вакцинації в терцентрі та забезпечити контроль за дотриманням вимог «холодового ланцюга» під час зберігання та транспортування вакцин.

  1. Вакцинацію провести 09.11.2021р.в тер центрі.
  2. Директору територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (п. О. Пилат) підготувати приміщення для вакцинації клієнтів терцентру до 08.11.2021р..

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря міської ради
п. Н. Пономаренко.

 

Міський голова                                               А.Кульчинськи

Більше...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
acf-taxonomy
acf-post-type
news
announce
institution
session
deputy
mayor
economics
doc