Тризуб

Україна
Трускавецька міська рада
Львівської області
Міський голова
Розпорядження

69-р. Від 20.02.2017 року “ро затвердження коефіцієнту співвідношення кількості безплатно перевезених пасажирів до пасажирів, що оплачують проїзд на міському маршруті загального користування № 3”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

М І С Ь К И Й   Г О Л О В А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 20 лютого 2017р.                                       № 69-р

Про затвердження коефіцієнту співвідношення

кількості безплатно перевезених пасажирів

до пасажирів, що оплачують проїзд 

на міському маршруті загального користування № 3

З метою забезпечення проведення розрахунків з компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян та ефективного використання бюджетних коштів, на виконання Програми соціальної підтримки окремих категорій мешканців м. Трускавця на 2016-2017рр, рішення сесії Трускавецької міської ради від 02.02.2017р № 412 «Про затвердження Порядку компенсації витрат автомобільним перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів, що мають право на пільговий проїзд на міських маршрутах загального користування на 2017 рік», враховуючи рішення міської комісії з питань розрахунків обсягів компенсації витрат автомобільним транспортом загального користування на міських маршрутах (протокол від 17.02.2017 року №2) керуючись пп.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 1. Затвердити на 2017 рік коефіцієнт співвідношення кількості безплатно перевезених пасажирів до пасажирів, що оплачують проїзд на міському маршруті загального користування № 3 у розмірі – 0,8.

2. Автомобільним перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міському маршруті загального користування № 3 при розрахунку суми компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян при користуванні пасажирським транспортом на міському маршруті № 3 застосовувати коефіцієнт співвідношення у розмірі відповідно до п.1 цього розпорядження.

3.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський  голова                                                       А.Кульчинський