Тризуб

Україна
Трускавецька міська рада
Львівської області
Міський голова
Розпорядження

від 12.04.2022 м. Трускавець № 99-р

Про поховання військовослужбовця,  який помер (загинув) під час захисту незалежності та територіальної цілісності України, ****

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

М І С Ь К И Й   Г О Л О В А

від 12. 04.2022р.      №99-р

Про поховання військовослужбовця,

 який помер (загинув) під час захисту

незалежності та територіальної цілісності України,

*************

Керуючись ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,враховуючи необхідність проведення обряду «Похорон» по похованню військовослужбовця, який помер (загинув) під час захисту незалежності та територіальної цілісності України,********:

  1. Комунальному підприємству «Парк Курортний» (Веретка Н.В.) організувати проведення обряду «Похорон» по похованню військовослужбовця, який помер (загинув) під час захисту незалежності та територіальної цілісності України,********, за рахунок видатків передбачених підприємству на 2022 рік за КПКВК МБ1216030 «Організація благоустрою населених пунктів» КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)».
  2. Управлінню житлово-комунального господарства і будівництва Трускавецької міської ради (Максимич С. В.) провести оплату витрат з надання послуг по похованню *********
  3. Міському фінансовому управлінню (Федоричак М. М.) провести фінансування УЖКГ і Б за рахунок коштів загального фонду бюджету міста за  КПКВК МБ 1216030 «Організація благоустрою населених пунктів» КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)».

Міський  голова                                         Андрій Кульчинський

Більше...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
acf-taxonomy
acf-post-type
news
announce
institution
session
deputy
mayor
economics
doc