Тризуб

Україна
Трускавецька міська рада
Львівської області
Міський голова
Розпорядження

від 29.12.2023 м. Трускавець № 428-р

Про проведення інвентаризації грошових коштів , необоротних активів та матеріальних цінностей відділів виконавчого комітету

У зв’язку з підготовкою складання та здачі річної фінансової звітності, враховуючи Бюджетний кодекс України, Закон України «Про бухгалтерський облік і фінансову звітність», наказ Міністерства фінансів _ України від 02.09.2014 р. № 879 «Про затвердження Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань», наказ Міністерства фінансів України від 17.06.2015р. № 572 «Про затвердження типових форм для відображення бюджетними установами результатів інвентаризації», наказ Міністерства фінансів України від 29.09.2020р. № 588 «Про затвердження змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України з бухгалтерського обліку» та керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити комісію на 2024 рік проведення інвентаризації грошових коштів , необоротних активів та матеріальних цінностей відділів виконавчого комітету Трускавецької міської ради.

2. Затвердити склад комісії для проведення інвентаризації грошових коштів , необоротних активів та матеріальних цінностей відділів виконавчого комітету Трускавецької міської ради:

Голова комісії: – Балицький О.М. – заступник міського голови;.

Члени комісії:

Борисенко І.В. – головний спеціаліст відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення;

Федина Х.Я.- начальник відділу бухгалтерського обліку-головний бухгалтер;

Ярушак Г.З.- головний спеціаліст, бухгалтер;

Сегер А.П.-начальник відділу комп’ютерного забезпечення та технічного захисту інформації;

Горічко І.М. – завідувач господарською службою.

3. Комісії провести інвентаризацію грошових коштів , необоротних активів та матеріальних цінностей відділів виконавчого комітету Трускавецької міської ‘ ради та оформити інвентаризаційні описи по кожній матеріально-відповідальній особі та провести огляд будівель і майна, що знаходяться на балансі виконавчого комітету Трускавецької міської ради станом на 01 січня 2024 року.

4. Розпорядження № 396-р від 30 грудня 2022р. визнати таким, що втратило чинність.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

В.о. Міського голови Олексій БАЛИЦЬКИЙ