Про звітування в електронному вигляді – на тренінгу в Трускавецькій податковій

 Працівники Центру обслуговування платників Трускавецької ДПІ Дрогобицького управління ГУ ДПС у Львівській області постійно проводять тренінг – навчання з платниками податків, які звітують на паперових носіях. Так, нещодавно відбувся черговий тренінг, темою якого було ознайомлення з електронними сервісами Державної податкової служби України та переваги звітування в електронному вигляді.

 Під час навчання неодноразово зверталась увага присутніх платників, що подання звітності в електронному вигляді має багато переваг, зокрема платники податків отримують:

– економію робочого часу та власних коштів на придбання бланків звітності;

– звітність, надіслана електронною поштою не потребує дублювання на паперових носіях та їх зберігання;

– уникнення черг; гарантію автоматичної перевірки підготовлених документів на наявність арифметичних помилок;

– суттєве скорочення термінів проведення перевірки щодо правомірності заявлених до відшкодування сум ПДВ;

– оперативне оновлення форматів подання документів в електронному вигляді;

– конфіденційність інформації;

– оперативність обробки отриманої інформації у податковому органі.

Для звітування в електронному вигляді необхідно лише отримати електронні ключі на захищених носіях.

Старший державний інспектор Трускавецької ДПІ Дрогобицького управління Марія Дікун зауважила, що «Електронний кабінет платника» забезпечує користувачам можливість подавати податкову звітність в режимі реального часу, переглядати податкову звітність та надає доступ до інформації про стан розрахунків з бюджетом. Наголосила, що переваги подання звітності саме в такий спосіб очевидні – економія часу при складанні, адже файл формується автоматично в спеціальній програмі. За замовчуванням користувач отримує перелік всіх звітів, поданих у відповідному звітному періоді.

Зустріч проведена у форматі діалогу, присутні мали можливість отримати практичні поради в користуванні новими сервісами «Електронного кабінету платника».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.