За 9 місяців платники податків Трускавецької ДПІ Дрогобицького управління ГУ ДПС у Львівській області сплатили майже 140 млн. гривень єдиного соціального внеску

 За січень-вересень 2019 року платники податків Трускавецької державної податкової інспекції Дрогобицького управління ГУ ДПС у Львівській області перерахували до бюджету 139,6 млн. гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 21,8 млн. гривень або на 18,5% перевищує показник 2018 року.

 Зокрема, за підсумками вересня поточного року на соціальні гарантії направлено понад 15,1 млн. гривень єдиного соціального внеску. Порівнюючи з вереснем минулого року надходження зросли на 2,4 млн. гривень, або на 18,5 %.

 Позитивну динаміку надходжень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування досягнуто завдяки цілеспрямованій роботі з роботодавцями щодо підвищення рівня оплати праці найманим працівникам, вжиттю заходів з детінізації доходів та легалізації зайнятості населення.

 Єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. За наявності у платника єдиного внеску одночасно із зобов’язаннями зі сплати єдиного внеску зобов’язань із сплати податків, інших обов’язкових платежів, передбачених законом, або зобов’язань перед іншими кредиторами, зобов’язання із сплати єдиного внеску виконуються в першу чергу і мають пріоритет перед усіма іншими зобов’язаннями, крім зобов’язань з виплати заробітної плати (доходу).

 Несплачений єдиний внесок призводить до втрати страхового стажу, необхідного для призначення пенсій у майбутньому, адже періоди роботи зараховуються до страхового стажу лише за умови сплати страхових внесків у сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

 Вкрай важливо, щоб усі роботодавці не допускали виплату заробітної плати «в конвертах», сумлінно ставились до її своєчасної виплати, та відповідно сплати ЄСВ, адже отримані кошти єдиного соціального внеску направляються на забезпечення соціальних потреб. А це, в першу чергу, пенсійні виплати, виплати в зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, виплати по безробіттю, виплати у зв’язку з нещасним випадком на виробництві або професійним захворюванням.

Дрогобицьке управління

ГУ ДПС у Львівській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *