Проведено семінар-навчання з охорони праці

 3 жовтня 2019 року Трускавецьким відділенням управління Фонду соціального страхування України у Львівській області проведено семінар-навчання з спеціалістами з охорони праці підприємств, установ та організацій м. Трускавця.

 Участь у заході взяли:

 – завідувач сектору страхових виплат та матеріального забезпечення Василина Керунова, яка розповіла про діяльність Трускавецького відділення, його основні завдання у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві,

 – начальник відділу профілактики страхових випадків управління Фонду Михайло Біловус, який довів до відома присутніх питання щодо системи управління охороною праці та розслідування нещасних випадків на виробництві.

 Особливу увагу було звернуто на процедуру розслідування нещасних випадків, у зв’язку зі змінами, які відбулися з 01.07.2019р, дії працівників та керівників підприємств у разі настання нещасного випадку, своєчасного надання повідомлень про нещасний випадок, розроблення заходів з метою недопущення надалі таких випадків.

 Відповідальні особи з питань охорони праці підприємств ділилися досвідом роботи у сфері охорони та безпеки праці, порушували проблемні питання, які є на підприємствах.

 У підсумку було наголошено, що задля зменшення травматизму роботодавці мають розробляти конкретні профілактичні заходи, які б забезпечували безпеку праці на робочих місцях.

 Кожний працівник має бути обізнаним у дорученій йому роботі, дотримуватиметься правил, норм, вимог та інструкцій з охорони праці під час виконання робіт. Адже наскільки роботодавці та працівники будуть відповідальними у питаннях безпеки праці, настільки можна гарантувати охорону здоров’я та життя працюючих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.