Сьогодні, 4 жовтня, відбулася LXII позачергова сесія Трускавецької міської ради. На ній було розглянуто всього лише одне питання – «Про заяву Трускавецької міської ради».

 Відкриваючи сесію, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський повідомив, що поступила заява з підписами 11 депутатів про скликання позачергової сесії, було видано відповідне розпорядження. Голова надав слово для зачитання заяви голові фракції «Свобода», депутату Богдану Габшію. Після обговорення, в якому взяли активну участь міський голова Андрій Кульчинський, депутати ТМР Василь Тимчишак, Анатолій Стародуб, Олег Карпин та інші, рішення про прийняття заяви було ухвалено одноголосно, 18 голосами за, 0 проти, 0 утримався.

 В заяві депутати висловлюють глибоку стурбованість та занепокоєння намірами реалізації так званої формули Штайнмаєра та закликають не допустити легітимізації та консервування терористичних окупаційних адміністрацій на території частини Донецької та Луганської областей України. «Ми рішуче заперечуємо спроби через реалізацію так званої «формули Штайнмаєра» розміняти перспективи Української державності на членство в Європейському Союзі та НАТО на примарний мир ціною приниження країною-агресором, що знову зробить Україну частиною Росії», – йдеться в заяві.

 Заява Трускавецької міської ради співзвучна з заявою Львівської обласної ради та інших органів місцевого самоврядування на Львівщині. Повний її тест буде опубліковано після підписання документу міським головою. Остаточний текст заяви опрацьовує редакційна комісія, обрана сесією Трускавецької міської ради.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту