Учасники бойових дій АТО можуть скористатися послугою із психологічної реабілітації. Що для цього необхідно?

  Управління праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради здійснює заходи щодо направлення на психологічну реабілітацію учасників бойових дій (АТО) за рахунок коштів державного бюджету.

 Порядок проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції затверджений постановою Кабінету Міністрів України № 1057 від 27 грудня 2017 року.

   Згідно з вимогами до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації, які затверджені наказом Міністерства соціальної політики України від 27.04.2018 № 458, послуги із психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції надає установа, організація, заклад незалежно від форми власності, фізична особа – підприємець, одним з основних видів економічної діяльності яких є діяльність психоаналітиків, психологів і психотерапевтів.

     У 2018 році, враховуючи надану ТОВ «Санаторій «Борисфен»інформацію та підтверджуючі документи, управлінням праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради  прийнято рішення про включення ТОВ «Санаторій «Борисфен»до переліку  суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації для учасників антитерористичної операції.

Інформація про суб’єкт надання послуг із психологічної реабілітації

«Санаторій «Борисфен» є безпосереднім надавачем послуг із психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції та/або учасників Революції Гідності. Одним із основних видів економічної діяльності санаторіїв є діяльність психоаналітиків, психологів і психотерапевтів, що по класифікатору видів економічної діяльності відноситься до іншої діяльності у сфері охорони здоров’я – ( за КВЕД – 2010 код 86.90)

Санаторієм розроблено програми психологічної реабілітації, якими передбачено надання відповідних послуг згідно з індивідуальними потребами, а також методичних та інших матеріалів у сфері надання послуг із психологічної реабілітації. Послуги із психологічної реабілітації передбачають психологічну просвіту, індивідуальне консультування, підбір методів психологічної реабілітації, психологічну допомогу (терапію), групову терапію, психологічну корекцію та проектування майбутнього, профілактику та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини. 

Санаторій визначає види послуг із психологічної реабілітації з урахуванням індивідуальних потреб отримувача послуг, визначених за результатами психологічної діагностики, проведеної фахівцем або фахівцями, в разі потреби.

Психологічна діагностика проводиться у відповідності до стандарту та протоколів її проведення, що затверджуються Міністерством соціальної політики України.

Санаторій забезпечує надання послуг із психологічної реабілітації в окремих кімнатах для індивідуальної роботи.

Приміщення закладу відповідає санітарним нормам і вимогам правил пожежної безпеки та вимогам стосовно доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп, що підтверджується сертифікатами відповідності послуг проживання та послуг харчування, експертним висновком протипожежної безпеки, висновком санітарно-епідемічної експертизи, актом санітарно-епідемічного обстеження об’єкту.

ТОВ Санаторій «Борисфен» знаходиться за адресою:  57500, Миколаївська область, м. Очаків,  вул. Будівельників, 7.

  Нагадуємо! Для отримання послуг з психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції звертається до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації  або фактичного проживання(діючі військовослужбовці – за місцем перебування (розташування військової частини (підрозділу))із заявою,  до якої додаються копія посвідчення учасника бойових дій, або інваліда війни, або учасника війни та копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення.

Більш детальну інформацію можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради за адресою: м. Трускавець, вул.. Бориславська 1 або за телефоном (03247) 6-82-66.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *