У Трускавці набирає обертів проект «Шлюб за добу»

   «Шлюб за добу» – пілотний проект Кабінету міністрів України, завдяки якому закохані пари можуть не чекати місяць, а одружитися через 24 години після подачі всіх необхідних документів.

    Оформленням послуги одруження за добу у нашому місті займається Трускавецький інформаційний центр. Як повідомила Віра Сазонова, начальник ТІЦу, в рамках проекту в період з червня по вересень 2018 року вже проведено 19 державних реєстрацій шлюбу.

  «Молодята, які одружились в рамках проекту обирали найрізноманітніші локації: художній музей ім.М.Біласа, оглядовий майданчик на території Церкви Покрови Пресвятої Богородиці, парк «Підгір’я», альтанку в курортному парку, ще одна реєстрація відбулась в одному із ресторанів міста. Вражає географія молодят. Окрім пар з України, в Трускавці одружились також громадяни Канади, Швеції, Молдови, Азейбарджану, Польщі, Латвії та Німеччини», – розповідає пані Віра.

    Вартість послуги  з організації проведення державної реєстрації шлюбу становить 3898,85 грн. За ці кошти пара може замовити оформлення місця проведення реєстрації шлюбу весільною атрибутикою та музичний супровід на вибір.

    Для отримання послуги молодятам потрібно укласти договір про надання послуги з організації проведення державної реєстрації шлюбу та надати пакет документів: паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства (у разі якщо хтось із подружжя є іноземцем чи особою без громадянства, додається документ, що підтверджує законність його перебування на території України, а саме, довідка з міграційної служби).

  Документи, які складені іноземною мовою, подаються разом з нотаріально засвідченим перекладом українською мовою. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *