Благодійна акція «Ти можеш їм допомогти»

 Другий місяць осені розпочинається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений з 1991 року Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

 День літньої людини – це добре та світле свято, коли вшановують представників старшого покоління. Сьогодні увага влади зосереджена на індивідуальних та соціальних потребах літніх людей, на належній оцінці їхнього внеску в розвиток суспільства.

 Згідно розпорядження міського голови Андрія Кульчинського в м. Трускавці проходить благодійна акція «Ти можеш їм допомогти» (вересень-жовтень).тАкція спрямована на залучення широкого колу потенційних партнерів,опікунської підтримки, шефської допомоги, організації волонтерського руху для підтримки потреб старшого покоління трускавчан.

 Згідно акції надіслані листи-звернення до керівників підприємств, установ, організацій, підприємців міста з проханням надати різні види допомоги пенсіонерам.

 Надано одноразову грошову допомогу для придбання овочів на осінньо-зимовий період соціально незахищеним мешканцям міста – 400 особам на суму 112.000 грн.

 Розвезено 250 продуктових наборів малозабезпеченим пенсіонерам та ветеранам.

 Проведено обстеження матеріально-побутових умов проживання малозабезпечених, одиноких пенсіонерів та визначено їх потреби в надання соціально-побутових послуг.

 Проведено акцію по вимірюванню артеріального тиску в мікрорайонах міста.

 Організовано безкоштовні екскурсії в музеях міста Трускавця.

 В бібліотеках міста організовано тематичні виставки, приурочені до Дня людей поважного віку.

 В Трускавецькому територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено літературно-музичну композицію «Летять літа як білі журавлі» з концертною програмою .

 Шефську та благодійну допомогу малозабезпеченим пенсіонерам, які вийшли на пенсію з їхніх установ, надали: санаторій «Дніпро-Бескид», санаторій «Перлина Прикарпаття», ТЗОВ «Міжнародна клініка відновного лікування» «Еліта», ДП «Санаторій «Молдова», ТОВ «ГОЛДЕН КРОУН», ТзОВ «Готельно-курортний комплекс «Карпати», ТОВ «Санаторій «Аркада», ТОВ «Готель «Алькор», ПП Вовків С.В., бістро «Рідний край».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.