Студентські будні: «Університет третього віку» в дії

 10 жовтня в «Університеті третього віку» Трускавця відбулось перше заняття на факультеті «Правознавства». Першу лекцію про первинну та вторинну ланки безоплатної правової допомоги прочитала директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марія Николаїшин.

 Другу лекцію на тему « Основні права та обов’язки людини і громадянина в Україні», прочитав кандидат юридичних наук, старший викладач Дрогобицького державного університету ім. Івана Франка та Прикарпатського інституту ім.Михайла Грушевського ПрАТ ВНЗ «Міжрегіональної Академії управління персоналом» Микола Цимбал

 «Навчальний рік розпочато. Тож в добру путь, шановні поважні студенти, хай навчання і спілкування приносять лише задоволення, нові знайомства, позитивні емоції, насолоду від життя, хай ваше довголіття буде активним, насиченим щастям і радістю!» – привітала присутніх керівник «Університету третього віку» Олена Пилат.

 Наступне заняття факультету Новітні інформаційні технології «Університету третього віку» заплановане на 11.10.2019 року о 10.00 год.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.