Громадські слухання

Оголошення про проведення громадських слухань   містобудівної документації «Детальний план території  щодо зміни цільового призначення для будівництва і обслуговування будівлі торгівлі в с.Уличне Дрогобицького району Львівської області»

Згідно розпорядження міського голови №309-р від 24.10.2022р. “Про проведення громадських слухань по детальному плану території” у відповідності до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011р. «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводяться громадські слухання містобудівної документації «Детальний план  території» з 25.10.2022р. по 25.11.2022р.  Замовник детального плану – Трускавецька міська рада, розробник  – ФОП Гайгель В.І., згідно рішення Трускавецької міської ради №2526 від 26.08.2022р. «Про  розроблення детального плану території земельної ділянки за адресою с.Уличне Дрогобицький район».

З матеріалами містобудівної документації Ви можете ознайомитись в Управлінні містобудування, архітектури та землекористування Трускавецької міської ради за адресою: м. Трускавець, вул. Бориславська, 1 (тел.5-14-86), на офіційному сайті Трускавецької міської ради та в приміщенні старостату с. Уличне за адресою: с. Уличне, вул. Центральна, 134.

Довідка: Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді  із зазначенням  прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Додатки:

Титулка

Пояснювальна записка

Ситуаційка

Опорний план

Проектний план

Вертикалка

Інженерка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *