Згідно розпорядження міського голови №314-р від 31.10.2022р. “Про проведення громадських слухань по детальному плану території” у відповідності до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011р. «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводяться громадські слухання містобудівної документації «Детальний план території» з 04.11.2022р. по 04.12.2022р. Замовник детального плану – Трускавецька міська рада, розробник – КП «Дрогобицьке районне бюро планування та архітектури», згідно рішення Трускавецької міської ради №1750 від 02.12.2021р. «Про розроблення детального плану території земельної ділянки за адресою вул.Тустановицька, с.Модричі Дрогобицький район».

З матеріалами містобудівної документації Ви можете ознайомитись в Управлінні містобудування, архітектури та землекористування Трускавецької міської ради за адресою: вул.Бориславська,1 (тел.5-14-86), на офіційному сайті Трускавецької міської ради та в приміщенні старостату с.Модричі за адресою: с.Модричі, вул.Шкільна, 39.

Довідка: Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Додатки:

Пояснювальна записка

Графічні матеріали

Перейти до вмісту