15 червня завершить свою роботу XIV сесія міської ради та пройде XV позачергова сесія

 У вівторок, 15.06.2021 року, о 10.00 продовжить роботу XIV сесія Трускавецької міської ради. Місце проведення: Народний дім (вул. Бориславська, 1).

 Відповідно до розпорядження міського голови Андрія Кульчинського від 14 червня 2021 року № 212-р на 15 червня 2021 року скликається XV позачергова сесія Трускавецької міської ради VIII демократичного скликання – о 11.30 в залі засідань. На розгляд сесії виносяться питання згідно додатку.

Перелік питань, які пропонується розглянути на 15-й позачерговій сесії міської ради

 Про внесення змін до показників бюджету Трускавецької міської територіальної громади на 2021 рік.

 Доповідає: Федоричак М.М. — начальник фінансового управління.

 Про затвердження містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки для будівництва оглядової вежі на горі Цюхів Верх, яка знаходиться за межами населеного пункту с.Орів Дрогобицького району Львівської області».         

 Про затвердження проекту відведення зі зміною цільового призначення земельної ділянки площею 0,26га в с. Орів Львівській обласній державній адміністрації.

 Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Бойківській площею 0,1265 га для продажу у власність на земельних торгах (аукціоні)

 Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,1265 га на вул. Бойківській в м. Трускавці та продаж земельної ділянки на земельних торгах.

 Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0166 га на вул.Стебницькій в м. Трускавці та продаж земельної ділянки на земельних торгах.

 Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,1416 га на вул. Мазепи в м. Трускавці та продаж земельної ділянки на земельних торгах.

 Доповідає: Плахтій О.П. — начальник управління містобудування, архітектури та землекористування.

Перейти до вмісту