Бюджетна комісія: дрони, косарка, інвестиції в села, звіт про роботу

21 серпня в рамках підготовки до 52 сесії Трускавецької міської ради пройшли засідання двох депутатських комісій: з гуманітарних питань (голова Андрій Тріщук) та бюджетної (голова Анатолій Стародуб).

На комісії з питань бюджету, фінансів, підприємництва, комунальної власності та майна не лише підтвердили намір купити два БПЛА «Валькірія» для аеророзвідувальних потреб бригади імені Короля Данила (на суму 712 тис. 800 грн.), а й вирішили виділити 800 тис. грн. на закупівлю інших дронів для ЗСУ, а конкретно для тих підрозділів, де несуть службу наші трускавчани, які заявили про таку потребу. За 800 тис. грн. можна буде придбати орієнтовно від восьми до десяти квадрокоптерів.

Члени комісії внесли зміни до місцевої Програми фінансової підтримки КП «Парк Курортний» на 2023 рік, затвердженої рішенням №3167 від 20.07.2023 року. Мова про закупівлю навісного обладнання (косарки) за 80 тис. грн.

Також на комісії дали дозвіл на продовження терміну дії овердрафту для ТОВ «Трускавецький водоканал».

Питання внесення змін до показників бюджету громади на 2023 рік доповідав начальник фінансового управління ТМР Микола Федоричак. Серед видатків – ті, які дійсно вкрай необхідні, а саме: завершення облаштування укриттів у школах та інших установах, невеликі суми на ремонти в сільських Народних домах (від 30 до 130 тис. грн. для сіл Станиля, Доброгостів, Орів) та школах (типу переукладка печі в Орівському ЗЗСО), закупівля щебеню для поточного ремонту сільських вулиць (найбільше для Доброгостова та Уличного – по 300 тис. грн.), ремонт бухгалтерії відділу культури, де через затікання утворився грибок, та інше.

Детальніше з усіма змінами до бюджету можна ознайомитися в проєкті рішення за цим посиланням.

На завершення роботи бюджетної комісії її голова Анатолій Стародуб прозвітував про діяльність комісії з початку каденції. З листопада 2020 по серпень 2023 комісія провела 56 засідань (у тому числі були й виїзні засідання). Було розглянуто та винесено на розгляд сесії 415 питань.

Як розповіла секретар ради Наталія Пономаренко, застережень чи скарг щодо роботи бюджетної та інших комісій не поступало, тому пропонується залишити склад комісій та їхніх керівників без змін.