Всі військовозобов’язані чоловіки у віці від 18 до 60 років зобов’язані мати при собі військово-облікові документи – Наказ коменданта Львівської області

Як зазначено в Наказі №1 від 17 листопада 2023 року, всі військовозобов’язані чоловіки у віці від 18 до 60 років зобов’язані мати при собі військово-облікові документи.

Відповідно до розпорядження начальника Львівської обласної військової адміністрації від 17.11.2023 Nº20/0/5-23 «Про введення в дію рішення Ради оборони області», з метою належного виконання заходів мобілізації на території Львівської області на період дії правового режиму воєнного стану до його скасування/припинення або до видачі окремого наказу залежно від того, яка з цих подій настане раніше.

Військовослужбовці територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки мають право здійснювати перевірку документів у громадян віком від 18-60 років, що посвідчують особу, та військово-облікові документи у військовозобовʼязаних громадян України на території Львівської області.

Ознайомитись з Наказом коменданта Львівської області “Про перевірку документів” можна за посиланням – https://drive.google.com/file/d/140qYm1SjevsMq8U7CRY3R-I0XlHvSFkZ/view?usp=sharing