Всім відомо, що подарунки приносить святий Миколай, але для декого старається і святий Роман. Особливо для тих, хто його шанує та носить це ім`я.

Трускавецька школа мистецтв власне носить ім`я українського музиканта, композитора Романа Савицького і рік-річно на святого Романа відзначає свої іменини. Оскільки цьогоріч свято Романа припало на суботу (18 листопада), то іменини школа мистецтв відзначила у день Введення Пресвятої Богородиці, коли є звичай «полазника», тобто обдаровування гостей. Всіх, хто прийшов сьогодні на іменини, ТШМ ім. Р. Савицького не залишила без презенту, подарувавши чудовий настрій на святковому концерті.

Іменинний концерт на Романа – це своєрідний звіт для Трускавецької школи мистецтв, такий собі підсумок року від Романа до Романа. Рік, який минув, незважаючи на воєнне лихоліття, був доволі плідним для школи. Понад 60 учнів здобули призові місця у різноманітних конкурсах та фестивалях, з них 10 – Гран-Прі, серед яких і міжнародні.

Добрим подарунком для хореографічного відділення стали новісінькі народні костюми, закуплені за кошти міського бюджету. За це ведуча концерту Оксана Кіселичник щиро подякувала міському голові Андрієві Кульчинському та секретарю міської ради Наталії Пономаренко.

Іншим подарунком для школи стала ар`єрсцена (оформлення задньої частини сцени великого залу), яку урочисто відкрив сьогодні директор школи Ігор Нич.

Піджаки, які подарував школі Василь Дмитруш – ще один добрий подарунок. А замовлення нового муралу (меценатство Галини Шиманської-Карп`юк та Ярослава Карп`юка) – це просто прекрасний подарунок і для образотворчого відділення школи, і для всього міста.

В день іменин прийшов привітати своїх колег колишній учень ТШМ, директор Дрогобицького фахового музичного коледжу імені Василя Барвінського Юрій Чумак. І теж не з порожніми руками, а з подарунком – збірками щойно виданих нот.

Вітали школу з іменинами також міський голова Андрій Кульчинський та начальниця відділу культури ТМР Тетяна Татомир. Вони наголосили на тому, що школа мистецтв – це справжній подарунок для нашого міста, нашої громади, хороша капіталізація, котра оцінюється не коштами, а людським, інтелектуальним та культурним ресурсом. Влада завжди підтримує починання колективу школи і завжди пишається тими досягненнями, котрі здобуваються постійно.

У святковому концерті з нагоди іменин виступили учні ТШМ Андрій Іваночко, Вероніка Симович, Михайло Гречка, Дарина Гладка, Андрій Малащак, Владислав Питлак, Петро Лесик. Хореографічний ансамбль «Золоті діти» презентував прем`єру «Танець з бартками» у новісіньких костюмах, а камерний оркестр скрипалів під проводом директора школи Ігора Нича подарував декілька композицій, серед яких і найвідомішу на нашій планеті мелодію – «Happy birthday to you».

З Днем народження, Трускавецька школо мистецтв, з іменинами Романа! Нехай мирне небо та ясне сонце будуть невід`ємними атрибутами України, і тоді діти по всіх музично-митецьких школах розвиватимуться та вдосконалюватимуться ще з більшим запалом.

І нехай наступні іменини Романа наша школа мистецтв святкує вже після Перемоги України!

Фоторепортаж можна переглянути тут.

Перейти до вмісту