В Орові відкрили Алею Героїв

Алея Слави в честь Героїв Дениса Степанова, Дмитра Левицького, Миколи Іваника та Миколи Петріва – загиблих воїнів-захисників – була урочисто освячена та відкрита у неділю, 17 грудня, в Орові.

Після недільної Служби Божої в орівській церкві Покрови Пресвятої Богородиці та панахиди відбувся чин освячення Алеї Слави, в якому взяла участь вся Орівська громада. Перед Народним домом в центрі Орова матері вдивлялися в обличчя своїх синів, торкалися полотна, наче символічного щита, на якому кожен з воїнів навіки повернувся до рідного краю.

Під час віче грав військовий оркестр, виступили міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, староста сіл Орів і Зимівки Тетяна Сухроменда, батьки загиблих Героїв. Легкий теплий вітер висушував сльози на очах кожного, хто знав воїнів Дениса, Миколу, Миколу та Дмитра, розносячи тужливу мелодію “Вічної пам’яті” понад буки та смереки, понад доли і гори, від Долішнього Кінця до Горішнього.

Нагадаємо, що нещодавно Орів вшанував своїх земляків встановленням меморіальних таблиць в їхню честь на фасаді школи.

Орівчани Денис Степанов, Микола Іваник, Дмитро Левицький, Микола Петрів – доля кожного з них була різною, життя було різним, та всіх їх об’єднав подвиг, геройська смерть за Україну.

Вічна пам’ять та слава Героям!

Відеосюжет можна переглянути тут.