Грантрайтинг та вимоги донорів: у Трускавці другий день вчилися писати грантові заявки

У п`ятницю, 1 березня, в залі засідань міськвиконкому Трускавецької міської ради продовжилася фасилітаційна сесія на тему написання грантових заявок, організована при співпраці Трускавецької міської ради, Ради ВПО у м. Трускавці та БФ «Рокада».

Головною темою дня став грантрайтинг (grantwriting), або написання грантів. Учасники зустрічі під керівництвом фасилітаційного спікера Івана з БФ «Рокада» розглянули перелік можливих донорів та умови успішних грантових заявок. Активними в обговоренні були як внутрішньо переміщені особи, так і представники відділів та управлінь міськвиконкому, котрі у своїй роботі часто стикаються з ВПО та грантовими проєктами.

Навчання з написання грантових заявок, які дозволяють реалізувати ті чи інші ідеї за кошти донора, складалося з теоретичної та практичної частин. Організатори тренінгу переконані, що інтенсив з написання грантових заявок був корисним для учасників фасилітаційної сесії.

Як зазначила секретар Трускавецької міської ради Наталія Пономаренко, залучати ВПО до активностей планується і в майбутньому.